Herenteams 2020/2021
Dit is nog niet de definitieve poule indeling. Deze poule indeling is zoals einde van de afgebroken competitie.

4 Captain: Wim Wetzels GTR1 spsE spsD 1e klasse Poule:2
1 Ben Swillens 18380778 7 6 GTR
2 Maurice Göbbels 12834238 6 6 GTR
3 Bert Eyck 10959475 6 5 GTR
4 Jacq America 13768190 6 6 GTR
5 Wim Wetzels 14459396 5 5 GTR
6 Edwin Liebregts 11000074 5 5 Born
7
8
9
10

 

8 Captain: Meuwissen Leo Keerweide1 spsE spsD 1e klasse Poule:2
1 Doppen Wil 16887727 7 7 Keerweide
2 Meuwissen Leo 11402997 6 6 Keerweide
3 Keulen Jos 13228072 6 6 Keerweide
4 Gerets Christian 12905232 7 7 Keerweide
5 Soeterbroek Peter 10961801 7 7 Keerweide
6 Duyfjes Jan 10961453 5 5 Keerweide
7
8
9
10

 

13 Captain: Edwin Reijnders TC Born3 spsE spsD 1e klasse Poule:2
1 Edwin Reijnders 19279167 7 6 TC Born
2 Marc Gorissen 16257324 6 6 TC Born
3 Jurgen van Aggelen 10999825 6 6 Panta Rhei
4 Eric Janssen 12092223 4 5 TC Born
5 Remco van den Heuvel 25989162 6 5 TC Born
6 Harold Nijessen 14771934 7 7 TC Born
7 Daniel Vermeulen 13206761 7 6 TC Born
8 Edgar Verscharen 13865633 8 7 TC Born
9 Felix Lebens 28763297 7 6 SLTC
10

 

22 Captain: Kasper Koonen LTV Elsloo1 spsE spsD 1e klasse Poule:2
1 Eric Antwerpen 10957057 7 6 LTV Elsloo
2 Rob Antwerpen 12064432 7 6 BRZ
3 Gerben Brouwers 30222362 8 8 TV Voerendaal
4 Marc Houben 21986363 7 6 LTV Elsloo
5 Kasper Koonen 13363786 6 6 LTV Elsloo
6 Steven Pijpers 12897418 5 5 LTV Elsloo
7 Hans Wolters 28632125 6 6 LTV Elsloo
8
9
10

 

25 Captain: Durlinger Jan TCM 1 spsE spsD 1e klasse Poule:2
1 Caris Geert 15676625 6 6 St Geertruid
2 Durlinger Jan 12145998 7 6 TCM
3 Durlinger Sjeer 14954532 8 7 TCM
4 Reinders Ton 10996346 6 5 TCM
5 Gulikers Rob 10990062 6 6 TCM
6 Klaveren van Gerard 12181110 7 7 TCM
7 Koster Max 19351178 7 6 TCM
8 Verhoef Raymond 25253999 8 7 TCM
9
10

 

29 Captain: Henry Frantzen TC Orient4 spsE spsD 1e klasse Poule:2
1 Henry Frantzen 13152106 7 6 TC Oriënt
2 Camille Gelissen 11014598 7 6 TC Oriënt
3 Ot Sielcken 12554626 6 6 TC Oriënt
4 Frank Ritzen 17880017 8 8 TC Oriënt
5 Harrie Soons 11009896 7 6 TC Oriënt
6 Vernon Gielen 19582781 6 6 Ready Maastricht
7
8
9
10

 

31 Captain: Maurice Ponjé TC Bicht '14-4 spsE spsD 1e klasse Poule:2
1 Don Abelshausen 21814228 7 7 TC Bicht '14
2 John Toonen 18183913 8 6 TC Bicht '14
3 Bert Damen 13710621 7 6 TC Bicht '14
4 Roy Gelissen 25489216 7 6 TC Bicht '14
5 Wiel Haan 23696842 8 8 TC Bicht '14
6 John Dubislav 18680380 8 5 TC Bicht '14
7 Maurice Ponjé 29514754 7 6 TC Bicht '14
8
9
10

 

32 Captain: Paul Beijer Born2 spsE spsD 1e klasse Poule:2
1 Paul Beijer 12927511 7 7 TC Born
2 Leon Tummers 16597745 6 7 TC Born
3 Bob van Veen 21456887 8 7 TC Born
4 Jos Habets 10951466 7 7 TC Born
5 Ben Resing 10975543 6 5 TC Born
6 Marcel Penners 19828527 7 8 TC Born
7 Frank Schaap 11977329 7 7 TC Born
8 Paul Strikers 13139215 8 7 TC Born
9
10

 

34 Captain: Arsene Custers SLTC3 spsE spsD 1e klasse Poule:2
1 Arsene Custers 15750418 7 6 SLTC
2 Harrotd Goertz 18065147 6 6 SLTC
3 Bart Hameleers 11713615 5 6 SLTC
4 Kees Kouwenhoven 24236624 8 6 SLTC
5 Lejon de Loo 22392319 7 6 SLTC
6 Roger Palmen 11423218 8 6 SLTC
7 Leon Quaden 26695064 8 6 TCM
8 Jo Sijben 11001534 7 7 SLTC
9 Hans Fleisman 17454654 5 3 LTC Hoensbroek
10 Yves de Nie 14343126 7 6 TCM