Herenteams 2020/2021

#

Captain: Wim Wetzels

Team:GTR1

spsE spsD 1e klasse Poule:2
1 Ben Swillens 7 6 GTR
2 Maurice Göbbels 6 6 GTR
3 Bert Eyck 6 5 GTR
4 Jacq America 6 6 GTR
5 Wim Wetzels 5 5 GTR
6 Edwin Liebregts 5 5 Born
7
8
9
10

 

#

Captain: Meuwissen Leo

Team:Keerweide1

spsE spsD 1e klasse Poule:2
1 Doppen Wil 7 7 Keerweide
2 Meuwissen Leo 6 6 Keerweide
3 Keulen Jos 6 6 Keerweide
4 Gerets Christian 7 7 Keerweide
5 Soeterbroek Peter 7 7 Keerweide
6 Duyfjes Jan 5 5 Keerweide
7
8
9
10

 

#

Captain: Edwin Reijnders

Team:Born3

spsE spsD 1e klasse Poule:2
1 Edwin Reijnders 7 6 TC Born
2 Marc Gorissen 6 6 TC Born
3 Jurgen van Aggelen 6 6 Panta Rhei
4 Eric Janssen 4 5 TC Born
5 Remco van den Heuvel 6 5 TC Born
6 Harold Nijessen 7 7 TC Born
7 Daniel Vermeulen 7 6 TC Born
8 Edgar Verscharen 8 7 TC Born
9 Felix Lebens 7 6 SLTC
10

 

#

Captain: Kasper Koonen

Team:LTV Elsloo1

spsE spsD 1e klasse Poule:2
1 Eric Antwerpen 7 6 LTV Elsloo
2 Rob Antwerpen 7 6 BRZ
3 Gerben Brouwers 8 8 TV Voerendaal
4 Marc Houben 7 6 LTV Elsloo
5 Kasper Koonen 6 6 LTV Elsloo
6 Steven Pijpers 5 5 LTV Elsloo
7 Hans Wolters 6 6 LTV Elsloo
8
9
10

 

#

Captain: Durlinger Jan

Team:TCM 1

spsE spsD 1e klasse Poule:2
1 Caris Geert 6 6 St Geertruid
2 Durlinger Jan 7 6 TCM
3 Durlinger Sjeer 8 7 TCM
4 Reinders Ton 6 5 TCM
5 Gulikers Rob 6 6 TCM
6 Klaveren van Gerard 7 7 TCM
7 Koster Max 7 6 TCM
8 Verhoef Raymond 8 7 TCM
9
10

 

#

Captain: Henry Frantzen

Team:TC Orient4

spsE spsD 1e klasse Poule:2
1 Henry Frantzen 7 6 TC Oriënt
2 Camille Gelissen 7 6 TC Oriënt
3 Ot Sielcken 6 6 TC Oriënt
4 Frank Ritzen 8 8 TC Oriënt
5 Harrie Soons 7 6 TC Oriënt
6 Vernon Gielen 6 6 Ready Maastricht
7
8
9
10

 

#

Captain: Maurice Ponjé

Team:TC Bicht'14-4

spsE spsD 1e klasse Poule:2
1 Don Abelshausen 7 7 TC Bicht '14
2 John Toonen 8 6 TC Bicht '14
3 Bert Damen 7 6 TC Bicht '14
4 Roy Gelissen 7 6 TC Bicht '14
5 Wiel Haan 8 8 TC Bicht '14
6 John Dubislav 8 5 TC Bicht '14
7 Maurice Ponjé 7 6 TC Bicht '14
8
9
10

 

#

Captain: Arsene Custers

Team:SLTC1

spsE spsD 1e klasse Poule:2
1 Arsene Custers 7 6 SLTC
2 Harrotd Goertz 6 6 SLTC
3 Bart Hameleers 5 6 SLTC
4 Kees Kouwenhoven 8 6 SLTC
5 Lejon de Loo 7 6 SLTC
6 Roger Palmen 8 6 SLTC
7 Leon Quaden 8 6 TCM
8 Jo Sijben 7 7 SLTC
9 Hans Fleisman 5 3 LTC Hoensbroek
10 Yves de Nie 7 6 TCM