Herenteams 2020/2021

#

Captain: Deckers Henk

Team:TC Oriënt2

spsE spsD 2e klasse Poule:3
1 Deckers Henk 7 7 TC. Oriënt
2 Diederen Harry 7 7 TC. Oriënt
3 Lubbers Ed 6 5 TC. Orient
4 Lindelauf John 7 6 TC. Orient
5 Mohren Ron 7 4 TC. Orient
6 Jetten Zef 7 7 TC. Orient
7 Dahlmans Willi 7 7 Westerheide
8 Wolters Peter-Josef 6 6 Westerheide
9 Schiffer Udo 7 7 Westerheide
10

 

#

Captain: Björn Prevoo

Team:Keerweide3

spsE spsD 2e klasse Poule:3
1 Marco van der Wal 6 6 Keerweide
2 Peter Brankaert 7 7 Keerweide
3 Raf Pi 7 7 Keerweide
4 Aloys Rutten 7 6 Keerweide
5 Frank Huynen 7 7 Keerweide
6 Björn Prevoo 7 6 Keerweide
7 Marcel van Leeuwen 8 7 Keerweide
8 Pieter Vogels 6 6 Keerweide
9 Piet Geenen 6 7 Keerweide
10

 

#

Captain: Michel de Jong

Team:GTR3

spsE spsD 2e klasse Poule:3
1 Michel de Jong 7 7 GTR
2 Randy Hauwert 7 7 GTR
3 Rene Smeets 7 7 GTR
4 Mounir Ben Salah 6 7 GTR
5 Maurice Beckers 7 6 GTR
6 Maurice Leenders 7 7 GTR
7 Peter Dekkers 7 7 Electron
8
9
10

 

#

Captain: Mario Martens

Team:GTR2

spsE spsD 2e klasse Poule:3
1 Eduard Tokaya 6 6 GTR
2 Louis Prop 8 8 GTR
3 Richard Woortman 5 7 GTR
4 Roger Maessen 7 7 GTR
5 John Dikmans 7 7 GTR
6 Peter Beckers 7 5 GTR
7 Mario Martens 7 7 GTR
8
9
10

 

#

Captain: Veldhuis John

Team:TC Bicht'14-3

spsE spsD 2e klasse Poule:3
1 Coulen Theo 6 5 TC Bicht'14
2 van Cleef Bas 6 6 TC Bicht'14
3 Neis Stefan 6 5 TC Bicht'14
4 Vossen Andre 7 6 TC Bicht'14
5 Coenen Wilfried 8 7 TC Bicht'14
6 Salden Simon 7 8 TC Bicht'14
7 Hoofwijk Ger 7 7 TC Bicht'14
8 Veldhuis John 8 8 TC Bicht'14
9
10

 

#

Captain: Pascal Gerits

Team:Electron1

spsE spsD 2e klasse Poule:3
1 Rien IJpelaar 7 7 Electron
2 Alex Hulzebos 8 7 Electron
3 Jurgen Baks 8 8 Electron
4 Maurice Dreessen 8 8 Electron
5 Marcel Jonker 8 7 Electron
6 John Leclerq 7 7 TV Rosus
7 Jan Opgenoort 6 7 TV Rosus
8 Frits Heesen 8 8 TV Rosus
9 Geer Maessen 7 7 TV Rosus
10 Paul Robroeks 6 6 TV Susteren

 

#

Captain: Paul Beijer

Team:Born2

spsE spsD 2e klasse Poule:3
1 Paul Beijer 7 7 TC Born
2 Leon Tummers 6 7 TC Born
3 Bob van Veen 8 7 TC Born
4 Jos Habets 7 7 TC Born
5 Ben Resing 6 5 TC Born
6 Marcel Penners 7 8 TC Born
7 Frank Schaap 7 7 TC Born
8 Paul Strikers 8 7 TC Born
9
10

 

#

Captain: John Knapen

Team:Ft Beekdaelen1

spsE spsD 2e klasse Poule:3
1 Tjarco Boelkens 8 7 TPV de Dassenburcht
2 William van Iersel 8 8 TPV de Dassenburcht
3 John Knapen 8 7 TPV de Dassenburcht
4 Ger Reinders 8 7 TPV de Dassenburcht
5 Peter Smeets 8 7 TPV de Dassenburcht
6 Rene Smit 7 6 TC Merkelbeek
7 Wilfried Bauer 8 7 TPV de Dassenburcht
8 Ruud Erens 8 7 TPV de Dassenburcht
9
10