Herenteams 2020/2021
Dit is nog niet de definitieve poule indeling. Deze poule indeling is zoals einde van de afgebroken competitie.

9 Captain: Velden, Peter van der DT MMB za1 spsE spsD 3e klasse Poule:4
1 Dieteren, Ben 27485927 8 8 LTV Stein
2 Kitzen, Jan 26702932 8 7 TC Munstergeleen
3 Nijsten, Huub 27560465 8 8 TC Munstergeleen
4 Sterren, Rik van der 26776626 8 7 TC Munstergeleen
5 Slob, Pieter 24697435 8 8 TC Munstergeleen
6 Peter van der Velden 17081807 6 8 GTR
7
8
9
10

 

15 Captain: Math Cuijpers BRZ1 spsE spsD 3e klasse Poule:4
1 Martin Lurink 20566519 7 6 BRZ
2 Ad van Gool 14459019 8 7 BRZ
3 Ludo Hodzelmans 12596426 7 6 BRZ
4 Danny Driessen 182029993 7 8 BRZ
5 John op den Kamp 24010995 8 6 BRZ
6 Ed Dekkers 27814378 8 7 BRZ
7 Math Cuijpers 10945199 8 7 BRZ
8
9
10

 

18 Captain: Bergeron Nicolas LTV Stein 3 spsE spsD 3e klasse Poule:4
1 Bruijnen Jacco 27907171 6 6 LTV stein
2 Ritzen Patrick 27513017 7 8 LTV stein
3 Lemmens Michel 24120855 7 6 LTV stein
4 Rademakers Piet 16687485 7 7 Maasmechelen
5 Bergeron Nicolas 22706690 6 6 LTV stein
6 Berix John 12657478 8 8 LTV stein
7
8
9
10

 

20 Captain: Sanderse Gilles LTV Elsloo3 spsE spsD 3e klasse Poule:4
1 Braeken Pascal 16296494 7 7 LTV Elsloo
2 Brandts Marcel 10957103 7 7 LTV Elsloo
3 Jochems Henk 10957405 7 7 LTV Elsloo
4 Rieder Didier 14532751 7 7 LTV Elsloo
5 Beenen Ramon 10989781 7 7 LTV Elsloo
6 Sanderse Gilles 15229327 7 7 LTV Stein
7
8
9
10

 

21 Captain: Wil Kock LTV Elsloo5 spsE spsD 3e klasse Poule:4
1 Wil Kock 18324479 8 7 LTV Elsloo
2 Domien de Schwartz 23718110 8 8 LTV Elsloo
3 Eduard Demandt 20016662 7 7 LTV Elsloo
4 Harm Salemink 22955283 8 8 LTV Elsloo
5 Jan Stoffers 15150526 8 8 LTV Elsloo
6 Stan Berix 22880372 6 6 LTV Elsloo
7
8
9
10

 

23 Captain: Hennie Munsters TC Orient5 spsE spsD 3e klasse Poule:4
1 Willem Lubbers 14816083 8 8 Orient
2 Marcel Bosch 20350988 8 8 Orient
3 Ben Peters 14484579 8 8 Orient
4 Michel Schallenberg 26743833 8 8 Orient
5 Hub Gregoir 11015683 8 8 Orient
6 Hennie Munsters 19011873 8 8 Orient
7
8
9
10

 

28 Captain: Bos, Vincent Keerweide3 spsE spsD 3e klasse Poule:4
1 de Jager, Berry 22480196 8 8 TC Keerweide
2 Kroeze, Ron 25254170 7 7 TC Keerweide
3 Lenoir, Peter 22480188 8 7 TC Keerweide
4 Boerrigter, Taco 13222449 8 8 TC Keerweide
5 Verstappen, Geert 27633470 8 8 TC Keerweide
6 van Eck, Maurice 19598106 8 8 TC Keerweide
7 Bos, Vincent 13945033 7 7 TC Keerweide
8
9
10

 

33 Captain: John Halmans GTR4 spsE spsD 3e klasse Poule:4
1 Halmans John 29948703 8 7 GTR
2 van Hinsberg Peter 13963104 9 8 GTR
3 Moumni Nasr 29385741 9 7 GTR
4 Mallers Mario 16088816 9 9 GTR
5 Hallers Ricardo 30092515 9 9 GTR
6 Theewen Patricio 14210363 7 7 GTR
7
8
9
10