Herenteams 2020/2021
Dit is nog niet de definitieve poule indeling. Deze poule indeling is zoals einde van de afgebroken competitie.

# Captain: Tom Stassen Born1 spsE spsD Hoofdklasse Poule:1
1 Dave Linckens 10975195 3 3 ATIVU
2 Roger Wienen 15090531 4 5 ATIVU
3 Jos Kuijper 16104587 4 5 TC Born
4 Peter Wilmsen 12064408 4 4 ATIVU
5 Richard Dijkstra 10951326 5 5 LTV Stein
6 Maurice Brennenraedts 14471933 5 5 ATIVU
7 Bengt Verhoeven 12833584 5 4 Oirsbeek
8 Tom Stassen 11671807 3 4 ATIVU
9
10
# Captain: Ralf Janssen Stein1 spsE spsD Hoofdklasse Poule:1
1 Alexander Rasera 24818313 3 3 LTV Stein
2 Arjen Timmers 10969292 3 3 LTC Brunssum
3 Hans Stijnen 11486570 4 4 LTV Stein
4 Armand Willems 11017465 6 5 LTV Stein
5 Raymond De Schrevel 17516080 6 6 LTV Stein
6 Chris Brinkhof 10944451 6 5 LTV Stein
7 Ralf Janssen 11017171 5 5 LTV Stein
8 Roger Buskens 11024844 6 6 LTV Stein
9
10
# Captain: Theo van der Leek TV ROSUS1 spsE spsD Hoofdklasse Poule:1
1 Ceriel Custers 30119103 6 5 TV ROSUS
2 Theo van der Leek 11492880 5 5 TV ROSUS
3 Peter Meuwissen 12150401 6 6 TVSO
4 Jerry Pawlicz 10960198 7 5 TC BICHT
5 Richard Savelkoul 12384275 6 5 TV ROSUS
6 Wolly Scharnigg 22730044 6 5 GTR
7 Raymond Walraven 11674938 5 5 TV ROSUS
8
9
10
# Captain: Guido de Wildt Oriënt Boys1 spsE spsD Hoofdklasse Poule:1
1 Guido de Wildt 11016604 5 5 T.C. Oriënt
2 Marcel Maas 11016809 5 6 T.C. Oriënt
3 Tom Soons 15930823 6 6 B.R.Z.
4 Paul Dobbelsteijn 11017635 5 5 TPV De Dassenburcht
5 Cristophe Lebon 12349143 5 5 T.C. Oriënt
6 Ronald de Bruijn 11412518 6 5 Sittardse LTC
7 Freddy Jetten 15649423 4 4 T.C. Oriënt
8 Erik Schiphorst 11634723 5 4 TPV De Dassenburcht
9 Paul Schiphorst 12348910 5 4 TPV De Dassenburcht
10
# Captain: Ludwig Lemmens Westerheide1 spsE spsD Hoofdklasse Poule:1
1 Ludwig Lemmens 18299067 5 6 TC Westerheide
2 Marcel Weckseler 26221152 8 5 TC Westerheide
3 Leon Kremer 25305565 4 5 TC Westerheide
4 Erwin Peeters 12685968 5 5 TC Westerheide
5 Roger Bijlsma 19358784 5 5 TV Simpelveld
6 Daniel Houben 18403134 4 4 TC Westerheide
7
8
9
10